56

Gyelmis Lukács (1899-1979)

Szentendrei utca

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 50 cm
j.b.l.: Gyelmis L
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%