232

Szotyory László (1957)

Szenthely a Ciprusok alatt (2011)

olaj,vászon, 50x40cm, j.b.l.: Szotyory L.
Kikiáltási ár: 195 000 Ft (627 EUR*, 678 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
PSG tétel