Szentpétervári ezüst kanna

89

Szentpétervári ezüst kanna

Technika: 84 zlotnyikos ezüst
Méret: 17 x 30 cm
782 g, jelzett: Szentpétervár, AR mesterjegy
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%