31

Győri Márton (1979)

Szenzitív empíria

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 70 cm
jelezve a hátoldalon
HUF 400 000 — 500 000
EUR 1 285 — 1 607
USD 1 391 — 1 739

Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%