232

Emecz S. jelzéssel

Szépkilátó

Technika: olaj, vászon
Méret: 55 x 82 cm
j.b.l.: Emecz S. 1865, A keszthelyi halászok céhzászlójának festője, forrás: Molonyai Dezső: Magyar népművészet
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft (3 535 EUR*, 3 825 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%