200

Kunffy Lajos (1869-1962)

Szépszemű modell (Felesége portréja)

Technika: olaj, karton
Méret: 54,5 x 38 cm
j.j.l.: Kunffy
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%