SZERDÁN ZÁRUL (01.20.) - VILLÁMÁRAS ÚJÉVI VÁSÁR

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Értesítjük Önöket, hogy a Villámáras Újévi Vásárunk hamarosan lezárul.

LICITZÁRÁS: 2021. január 20., 20.00

Az aukció katalógusa itt tekinthető meg.

Vásárunkon a tételek villámáron azonnal megvásárolhatóak, nem kell megvárni az árverés végét.

Villámáron abban az esetben lehet megvásárolni a tételt, amennyiben még nincsen rajta licit.

A villámár a kikiáltási ár +30%, ami már magába foglalja a 25%-os aukciós jutalékot.

NYITVATARTÁSUNK: HÉTFŐTŐL SZOMBATIG, 10-TŐL 15 ÓRÁIG.

Kántor Lajos: Áthatások (1973) (olaj, vászon, 71 x 100 cm, j.j.l.: Kántor L.) Kikiáltási ár: 280.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery