91

Zatzka Hans (1859-1945)

Szerelem

olaj, vászon
45 x 61 cm
j.b.l.: H. Zatzka
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%