294

Szotyory László (1957)

Szerelem

olaj, vászon, 70 x 100 cm, j.j.l.: Szotyory L. 2011

K: Bartók 32 Galéria (2011)
Kikiáltási ár: 580 000 Ft (1 864 EUR*, 2 017 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
PSG tétel