Nagy Vilmos: Szerelmes lány

217

Nagy Vilmos (1874-1953)

Szerelmes lány

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 60,5 cm
j.b.l.: Nagy Vilmos
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (389 EUR*, 428 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%