230

Hajnal Mihály (1935)

Szerelmesek (1998)

Technika: olaj, vászon
Méret: 59 x 44 cm
j.j.l.: Hajnal M 19998

"Hajnal Mihály 2. – A Körmendi Galéria Egyedi művészkönyv sorozata (7.); Hajnal Mihály – monográfia
Egy szenvedély története II. kötet – életrajz"
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%