52

Uitz Béla (1887-1972)

Szeretkezők

Technika: litográfia, papír
Méret: 20 x 26,5 cm
j.j.l.: töredékes, hátoldalán: emlékül 1925
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%