66

szerk.Lukács György: A Magyar Művelődés Története I-II.

Technika: könyv
(Bp., 1929), Pantheon. [4], 309, [1] p. ill. 21 t. 3 térk.; [4], 311-677., [1] p. ill. 31 t. 1 térk  A könyv fametszetű díszeit Reiter László készítette.Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Remek állapotban gyűjtői darab!
Kikiáltási ár: 7 000 Ft (22 EUR*, 24 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%