41

Szőnyi István (1894-1960)

Szérűs kert

Technika: rézkarc, papír
Méret: 30,5 x 38 cm
j.j.l.: Szőnyi István
Kikiáltási ár: 18 000 Ft (58 EUR*, 63 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%