167

Altorjai Sándor (1933-1979)

Szigligeti csendélet

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: Altorjai S
HUF 420 000 — 480 000
EUR 1 167 — 1 333
USD 1 284 — 1 468

Kikiáltási ár: 250 000 Ft (694 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%