44

Bács Emese (1978)

Szigligeti kikötő

olaj, kollázs, vászon, 50 x 60 cm, j. a hátoldalon: Bács Emese

K: Pécsi Kisgaléria, Pécs (2005); Városház Galéria, Budapest (2005); Szimpla kert, Budapest (2007)
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
PSG tétel