182

Bács Emese (1978)

Szigligeti kikötő

Technika: olaj, kollázs, vászon
Méret: 50 x 60 cm
j.h.: Bács Emese
HUF 230 000 — 270 000
EUR 739 — 868
USD 800 — 939

Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%