20

Gerzson Pál (1931-2008)

Szigligeti táj

Technika: olaj, papír
Méret: 86 x 61 cm#
j.j.l.: Gerzson Pál
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2020.08.15. 18:00