65

Szilvásy Margit (1898-1977)

Szemben Badacsony

Technika: akvarell, tempera, papír
Méret: 29,5 x 37 cm
j.b.l.: Szilvásy 961
HUF 150 000 — 250 000
EUR 417 — 694
USD 459 — 765

Kikiáltási ár: 60 000 Ft (167 EUR*, 183 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00