106

Balla Attila (1959)

Szindbád

Technika: vegyes technika, vászon
Méret: 165 x 125 cm
j.b.l.: Balla
Kikiáltási ár: 700 000 Ft (2 249 EUR*, 2 434 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%