Melcher Mihály (1953)

Színek és formák párbeszéde

Technika: olaj, fára kasírozott vászon
Méret: 20 x 30 cm
j.j.l.: Melcher M.
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (133 EUR*, 147 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Jelenlegi licit: 60 000 Ft
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00