103

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Színek játéka

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 45 cm
j.b.f.: Lossonczy Tamás 1975 VIII
HUF 260 000 — 300 000
EUR 835 — 964
USD 904 — 1 043

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%