SZÍNES ÁLMOK – JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ A COVID-ÁRVÁK JAVÁRA – 2021. 06. 18.

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton értesítjük Önöket, hogy már megtekinthető honlapunkon az az egytételes jótékonysági aukció, melynek keretében Nagy Boglárka festőművész Színes álmok (2021) című munkájára lehet majd licitálni.
A művész a KORTÁRS BALATON – 2021. képzőművészeti vásárunkhoz kapcsolódóan a badacsonyi mólón festette meg egyik legújabb alkotását, amelyet karitatív célra ajánlott fel.

Az alkotás elárverezéséből befolyó összeggel a szüleiket a koronavírus következtében elveszített gyermekeket segítő – Herczegh Anita által életre hívott – Regőczi István Alapítvány munkáját szeretnénk támogatni.

Az élő aukcióra 2021. június 18-án 18 órakor kerül sor a badacsonyi Hableányban.

A honlapunkon június 18-án 17 óráig van lehetőség telefonos és vételi megbízást adni a tételre.
A leütött tétel után aukciósházunk nem számít fel árverési jutalékot, az eladás után befolyó teljes összeget az alapítvány részére ajánljuk fel.

Fogjunk össze együtt a világjárvány áldozatainak gyermekeiért, járuljunk hozzá színes álmaikhoz, szebb jövőjükhöz – ha csak egy kicsivel is! Minden felajánlást, segítséget hálásan köszönünk!

Az esemény Nagy Boglárka festőművész, a Hableány Badacsony és a www.axioart.com internetes műkereskedelmi oldal támogatásával valósul meg.

Nagy Boglárka (1990-): Színes álmok (olaj, vászon, 90 x 70 cm, j.j.l.: Nagy B. 2021) Kikiáltási ár: 600.000 Ft

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery