1

Nagy Boglárka

Színes álmok (2021)

Technika: olaj, vászon
Méret: 90 x 70 cm
j.j.l.: Nagy B. 2021
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.06.18. 17:00