291

Földesi Barnabás (1980)

Színes fátyol (2018)

Technika: olaj, vászon
Méret: 121 x 108 cm
HUF 500 000 — 650 000
EUR 1 389 — 1 806
USD 1 529 — 1 988

Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 000 EUR*, 1 101 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%