518

Bardócz Árpád (1882-1938)

Színpadi jelenet

Technika: olaj, vászon
Méret: 66 x 80 cm
j.b.l.: Bardócz 919
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 98 000 Ft (315 EUR*, 341 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.04.25. 20:00