501

Zemplényi Magda (1899-1965)

Szirének

Technika: olaj, vászon
Méret: 59,5 x 79,5 cm
j.j.l.: Zemplényi 43
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%