528

Pleidell János (1915-2007)

Szivárvány Tihany felett

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 60 cm
1980-as évek
j.j.l.: Pleidell
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%