Diósy Antal (1895-1977)

Szobabbelső

Technika: akvarell, papír
Méret: 31,5 x 23 cm
j.j.l.: Diósy Antal 61 VI. 19

Ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)