83

Vidéky Brigitta (1911-2017)

Szobabelső

Technika: olaj, papír
Méret: 16,5 x 21,5 cm
j.b.l.: Vidéky B.
Kikiáltási ár: 18 000 Ft (58 EUR*, 63 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 23 000 Ft (74 EUR*, 80 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00