202

CR jelzéssel

Szobabelső

akvarell, papír
11,5 x 17 cm
j.b.l.: CR 917, Belgrád
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%