127

Kladács Alajos (1904-1972)

Szobrász a műteremben

Technika: vászon, kartonra kasírozva
Méret: 69,5 x 59,5 cm
j.j.l.: Kladács A.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%