Bihari Sándor (1855-1906)

Szolnoki utcarészlet

Technika: olaj, vászon
Méret: 36 x 56 cm
hátoldalán: Bihari Sándor hagyatéki etikett 1906 87
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (389 EUR*, 428 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00