354

Körösfői Kriesch Aladár (1863-1920)

Parasztház

olaj, dekli, 29x33cm
j.b.l.: K. Kriesch A
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%