286

Regős István (1954)

Szomjas halak

Technika: akril, vászon
Méret: 45 x 130 cm
j.b.l.: Regős 2016
HUF 1 000 000 — 1 100 000
EUR 2 778 — 3 056
USD 3 058 — 3 364

Kikiáltási ár: 850 000 Ft (2 361 EUR*, 2 599 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%