126

Feledy Gyula (1928-2010)

Szőnyi csoport, 1944

rézkarc, papír, 29 x 39 cm, j.j.l.: Feledy Gyula
Munkácsy -díjas művész.
Részben jótékonyságra felajánlott tétel.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft (26 EUR*, 28 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%