91

Ék Sándor (1902-1975)

Szovjet katona békegalambbal

Technika: akvarell, papír
Méret: 40 x 30 cm
j.j.l.: Ék Sándor
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2020.11.30. 18:30