773

Barta István (1892-1976)

Szövő aszzonyok

Technika: tempera, karton
Méret: 28,5 x 21,5 cm
j.j.l.: Barta István, j.b.l.: Nagybánya 1934
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%