39

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975)

Sztálin és Lenin

Technika: festett gipsz
Méret: 46 x 34 x 16 cm
jelzett: Strobl

Sztálin orra sérült, nyaka ragasztott
Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%