298

Szűcs Attila (1967)

Fürdőző nő

Technika: olaj, vászon
Méret: 140 x 100 cm
j.h.: Attila Szűcs 2003, Woman having a wash
HUF 2 500 000 — 3 000 000
EUR 6 944 — 8 333
USD 7 645 — 9 174

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 000 EUR*, 5 505 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%