173

Szurcsik József (1959)

Ketten (2006)

Technika: akril, vászon
Méret: 70 x 50 cm
j.j.l.: SzJ2006
HUF 400 000 — 500 000
EUR 1 111 — 1 389
USD 1 223 — 1 529

Kikiáltási ár: 200 000 Ft (556 EUR*, 612 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%