Telepy Károly: Szurdok

19

Telepy Károly (1828-1906)

Szurdok

Technika: olaj, vászon
Méret: 19,5 x 22 cm
j.b.l.: Telepy K
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%