86

Telepy Károly (1828-1906)

Híd

Technika: olaj, karton
Méret: 27 x 35 cm
j.j.l.: Telepy K.
HUF 1 300 000 — 1 700 000
EUR 4 177 — 5 463
USD 4 521 — 5 912

Kikiáltási ár: 900 000 Ft (2 892 EUR*, 3 130 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%