54

Szvath Zsuzsa (1972)

Cím nélkül (2020)

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 100 cm
j.h.: Szvath
HUF 650 000 — 750 000
EUR 1 806 — 2 083
USD 1 988 — 2 294

Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 528 EUR*, 1 682 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%