519

Tichy Kálmán (1888-1968)

Tabán

Technika: akvarell, papír
Méret: 24 x 16 cm
j.j.l.: Tichy Kálmán
j.b.l.: Mártinak , 1952 karácsonyára Kálmán bácsitól
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (100 EUR*, 110 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%