328

Nagy Dániel Ferenc (1888-1964)

Tabáni részlet, 1920 körül

Technika: olaj, karton
Méret: 20 x 25 cm
j.j.l.: Nagy Dániel F. 9.
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%