108

Turi Jobbágy József

Tabáni utca

Technika: akvarell, papír
Méret: 30,5 x 21,5 cm
j.b.l.: Túri - Jobbágy
Kikiáltási ár: 18 000 Ft (58 EUR*, 63 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 23 000 Ft