Papp Lajos: Világháborús grafikák sorozat 1-7

124

Papp Lajos (1886-1963)

Világháborús grafikák sorozat 1-7

Táborozó katonák
ceruza, papír, 12 x 19,5 cm, j.j.l.: Papp Lajos, j.b.l.: 1915, XII/13
Pihenő katonák (2)
ceruza, papír, 9,5 x 14 cm, j.b.l.: Papp Lajos
Tájkép
ceruza, papír, 16 x 22,5 cm, j.j.l.: Papp Lajos j.b.l.: Csernovicz 1917 7/IX
Táborozók
ceruza, papír, 12 x 19 cm, j.j.l.: Papp Lajos 1915 XI/8
Pihenő katonák
ceruza, papír, 11,5 x 18 cm, j.j.l.: Papp Lajos 1915. XII. 15
Csatatér
ceruza, papír, 14 x 19,5 cm, j.j.l.: Papp Lajos 916. V.
Falu templommal
ceruza, papír, 13,5 x 20 cm, j.j.l.: Papp Lajos
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%