58

Iványi-Grünwald Béla (1867-1940)

Táborozók (1931)

Technika: olaj, vászon
Méret: 70,5 x 100,5 cm
j.j.l.: Iványi Grünwald Béla, 1931
HUF 2 000 000 — 2 500 000
EUR 5 556 — 6 944
USD 6 116 — 7 645

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 333 EUR*, 3 670 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%