Kokas Ignác: Táj
Kokas Ignác: Táj

270

Kokas Ignác (1926-2009)

Táj

akvarell, papír, 22 x 34 cm, j.j.l.: Kokas I. 1962
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%